دوره 31 علامه حلی 1

در این وبلاگ اخبار، تکالیف، جزوات و... قرار می‌گیرد.

۷ مطلب توسط «آقای صالحه» ثبت شده است

جاتون خالی :)

سلام.

صبح جمعه که شما در خواب ناز بودید و خواب ایزوتوپ‌های سنگین رو می‌دید، یا بیدار بودید و درحال خوردن کیک کشمشی با شیری که نصفش اسید هیدروکلریدریکه بودید، و یا در خوشبینانه‌ترین حالت داشتید تعداد الکترون‌های روی قطره‌ی روغن معلق در هوا رو می‌شمردید، من و حاج آقا و آقای قاضی بین ایستگاه دو و پنج بودیم و داشتیم سلفی می‌گرفتیم!!

کوه

این پست رو گذاشتم که بگم ایشالا تو ترم دوم هم قراره بریم باطبیعت، و اگر نیاید خودتون ضرر میکنید. آخه زندگی که همش درس نیست! دیگه با چه زبونی بگم؟؟ بچه سمپادی‌ها!! پایه‌ی کارهای فرابرنامه‌ی مدرسه باشید.

۱۲ نظر موافقین ۱۱ مخالفین ۴
آقای صالحه

عدد بزرگ

به این عدد دقت کنید:151413121110987654321... اعداد را به ترتیب از راست به چپ نوشته‌ایم و یک عدد بزرگ درست کرده‌ایم.

۲۴ نظر موافقین ۵ مخالفین ۱
آقای صالحه

عدد اختلاف

سؤال متوسط آرایه:

۷ نظر موافقین ۶ مخالفین ۰
آقای صالحه

مرتب کردن آرایه‌ی قله‌ای

یک آرایه داریم که قله‌ای است! (تا یک جایی صعودی است، از آن به بعد نزولی است) اول فکر کنید که سریعترین روش مرتب کردن آن چیست؟ بعد برید ادامه‌ی مطلب. 

۱۲ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰
آقای صالحه

mean velocity

این سؤال، یکی از سؤال‌های پیشنهادی امتحان بود که به امتحان راه نیافت! سؤال آسون آرایه حساب میشه که 95 درصدتون باید تو 10 دقیقه حلش کنید.

۶ نظر موافقین ۸ مخالفین ۰
آقای صالحه

تابع بازگشتی

سلام.

امتحان‌تون، همونجور که بارها گفتیم، سؤال تریس تابع بازگشتی داره. با حل این تمرین‌ها انشاالله این سؤال نسبتاً آسون امتحان رو به راحتی جواب میدید. اول خودتون جواب رو حساب کنید، بعد تو کامپیوتر بزنید.

۱۱ نظر موافقین ۷ مخالفین ۰
آقای صالحه

اردوی مشهد

سلام.

اردوی مشهد امسال هم مثل سال‌های قبل، به لطف و عنایت امام رضا علیه السلام، به خوبی و خوشی تموم شد و اگرچه ناهماهنگی‌هایی وجود داشت، ولی خیلی خوش گذشت. جای اونایی که نبودن خالی.

انشاالله زیارت همه‌ قبول باشه و اردوی مفیدی برامون بوده باشه. و انشاالله سال دیگه تعداد بیشتری توفیق شرکت تو این اردو رو پیدا کنن.

ادامه‌ی مطلب چندتا عکس از دوره 31 ای‌ها و معلم‌هاشون تو اردو است.

۱ نظر موافقین ۸ مخالفین ۰
آقای صالحه

اسکرول بار

ابزار هدایت به بالای صفحه